Liftingové ošetření HSR LIFTING od BABOR

HRS Lifting BABORHSR LIFTING od BABORu je další jedinečná novinka v našem salonu.

Extra účinná péče pro zralou pleť s viditelným účinkem.

Ošetření, které zraje s Vámi, díky jedinečnému efektu přidávání pleťových masek. Začíná se s jednou pleťovou maskou a s věkem se přidává druhá a nakonec třetí! Díky tomuto postupu pleť dostává stále více účinných látek.

Ošetření se začíná odlíčením i přesto, že přijdete nenalíčená. Odlíčením se pleť zbaví nejen make-upu, ale také mazu, potu a nečistot z ovzduší. Odlíčení se skládá z jedinečného HY-OILu od BABORU a PHYTOACTIVU dle typu  pleti. Obojí se nanese na pleť, přidá se vlažná voda a vytvoří se jemná, mléčná emulze, která nečistoty perfektně rozpustí a přikládáním teplých, mokrých kompresů ( ručníků ) se pleť velice důkladně, ale přesto šetrně odlíčí.

Po odlíčení pleti a dle přání klientky upravujeme a barvíme obočí a řasy. Úprava je již v ceně ošetření.

Poté se aplikují dva typy peelingu. Enzymatický, který se používá pouze v salonu a je velice účinný i pro nejcitlivější pleť a poté klasický peeling– se zrníčky. Při tomto ošetření se musí použít oba typy peelingu, jinak by se aktivní látky následujícího ošetření nevstřebaly tak jak mají.

Po peelingu následuje napářka pleti speciálním přístrojem. Díky této napářce je následující hluboké čištění velice šetrné, ale přesto intenzivní. Navíc ozon, který je v přístroji pleť desinfikuje.

Po hlubokém čištění se aplikuje speciální vyhlazující sérum, které se lehce vťuká do pleti a následuje speciální masáž očního okolí, která je nedílnou součástí tohoto ošetření. Poté následuje masáž celého obličeje, krku a dekoltu. Masáž je velice důležitá prevence před vráskami, redukuje již vzniklé vrásky, zpevňuje, prokrvuje a celkově pozitivně působí na psychiku.

Po masáži následuje pleťová maska, která nesmí chybět u žádného kosmetického ošetření. A právě v masce spočívá jedinečnost tohoto ošetření, protože maska v tomto ošetření zraje s Vámi a proto je toto ošetření rozděleno do třech stupních.

1.ošetření obsahuje speciální HSR LIFTING FOAM MASK. Luxusní pěnovou masku, která působí proti ztrátě kolagenu, dlouhodobě zvyšuje elasticitu pleti, rozjasňuje pleť, zvýrazňuje exekt krémů.  Pleť je hladsí, jemnější a působí mladším dojmem.

2.ošetření obsahuje HSR LIFT FACE MASK a HSR LIFT DECOLLETE MASK. Extra vypínací flessové masky na obličej, krk a dekolt. Velice jemné, balvněné plátno je napuštěné látkou MULTITENDYN- protein sóji a minimalizuje tvorbu vrásek, zlepšuje elesticitu pleti, velký liftingový účinek a má vysoký zvláčňující efekt. Tato maska je pouze pro salónní použití. A je jednotlivě balená, pro každou klientku nová.

3.ošetření zahrnuje všechny tři masky- HSR LIFTING FOAM MASKHSR LIFT FACE MASK a HSR LIFT DECOLLETE MASK. Díky všem třem maskám je toto ošetření velice efektivní a doporučuje se pro klientky nad 50 let.

Po aplikaci masky se nanese závěrečný krém.

Délka ošetření: 105- 120 minut

Všechny přípravky HSR od BABORu ( Kromě masky HSR LIFT FACE a DECOLLETE ) se v našem salonu dají zakoupit i pro domácí ošetření. Naše zkušená kosmetička Vám poradí péči přesně pro Vás.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page