Luxusní ošetření HSR de LUXE od BABOR

HRS de LUXNOVINKA v našem salonu!

Luxusní  zlaté ošetření HSR de LUXE od BABORU.

Jedinečné ošetření pleti luxusní kosmetikou. Redukuje vrásky, zmírňuje únavu pleti, povadlé kontury a předchází vzniku nových vrásek.

Nechte se rozmazlit luxusním ošetřením, které se skládá z důkladného odlíčení pleti a to i přesto, že klientka přijde nenalíčená. Na pleti se za celý den nahromadí velké množství nečistot z ovzduší, z rukou, pokožka celý den produkuje maz a pot a dokonalé odlíčení by se mělo stát jako každodenní součást i v domácí péči. Odlíčení provádíme jedinečným BABOR HY-OILEM, který naneseme na suchou pleť obličeje, krku a dekoltu a lehce rozetřeme, přidáme BABOR PHYTOACTIVE, dle typu pleti a s přidáním vlažné vody vytvoříme mléčnou emulzy, kterou krouživými pohyby odličujeme pleť. Přiložímé teplé, mokré kompresy(ručníky) ,necháme chvíli působit a důkladně očistíme celý obličej, krk i dekolt. Opakujeme dokud pleť není perfektně čistá. Po takovém to odlíčení je pokožka připravená příjmat všechny účinné látky, které budeme používat v náseldujícím ošetření.

Po odlíčení upravujeme obočí, což je v ceně ošetření a dle přání každé klientky barvíme řasy a obočí. Poté naneseme speciální enzymatický peeling, který důkladně, ale přesto velmi šetrně zbaví pokožku odumřelé zrohovatělé kůže a pleť vyhladí. Enzymatický peeling se provádí pouze v salonu. Po enzymatickém peelingu následuje klasický peeling- se zrníčky. Použití dvou různých peelingů v tomto ošetření je velice důležité, pokud by se jeden z nich neprovedl, aktivní látky v následujícím ošetření by nebyly využity tak jak mají!

Po peelingu provádíme speciálním napařovacím přístrojem napářku, který je u zákaznic velmi oblíben obzvlášť v zimních měsících. Teplá pára , která se pouští na obličej pleť prokrví a zvláční a ozon, který je v ní obsažen pleť navíc desinfikuje. Následující hluboké čištění je po napářce snadnější a šetrnější.

Po hlubokém čištění aplikujeme vyhlazující sérum a lehce vmasírujeme. Necháme chvíli vstřebávat a naneseme masážní oční krém, kterým provádíme mikromasáž očního okolí. Poté následuje masáž obličeje, krku a dekoltu.Masáž obličej je velmi důležitá součást ošetření, nejen že je velmi příjemná, ale je také nejúčinnější prevencí před vznikem vrásek, redukuje již vzniklé vrásky, zpevňuje kontury obličeje a díky masírování se účinné látky v přípravcích lépe vstřebávají.

Po masáži se aplikuje speciální vyhlazující maska, která účinkuje 20 minut. Pleťová maska je velmi důležitá součást každého ošetření, protože vyčištěnou a vyživenou pleť uzavře, stáhne otevřené póry a vyhlazuje. Po omytí pleťové masky vmasírujeme sérum a aplikujeme závěrečný vyhlazující krém.

Délka ošetření: 120 minut

Kosmetické ošetření BABOR HSR de LUXE je vhodné doplnit i domácí péčí přípravky BABOR HSR de LUXE. Zkušená kosmetička v našem salonu Vám doporučí výrobky i postupy, aby exekt byl co největší! Samozřejmostí jsou i vzorečky a letáčky.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page