Ošetření BABOR CLASSIC

BABOR CLASSICOšetření BABOR CLASSIC je pokročilejší ošetření pro klientky, kterým už nestačí jen základní ošetření, ale chtějí pro sebe udělat mnohem víc a je jim více než 25 let. Naše kosmetička Vám přesně na míru doporučí ošetření a vybere přesně pro Vaši pleť vhodné přípravky a poradí Vám jak se starat o pleť i při domácí péči.

Kosmetika BABOR, kterou při ošetření používáme nabízí širokou škálu přípravků pro jakýkoliv problém pleti a pro všechny typy pleti. Při ošetření dojde k naprostému uvolnění, relaxaci, regeneraci a výživě pokožky. Klientka odchází nejen s dokonale ošetřenou pletí, ale i celkově psychicky a fyzicky uvolněná.

Ošetření začína velmi důkladným a příjemným odlíčením celého obličeje, krku a dekoltu. Na pleť se lehce nanese unikátní HY-OIL a rozetře se. Dle typu pleti vybere kosmetička PHYTOACTIVE, bez kterého by odlíčení nebylo úplné. Přidáním vlažné vody vytvoříme mléčnou emulzy a krouživými pohyby pleť čistíme. Připravíme si teplý kompres( teplý ručník), který přiložíme na obličej a lehce emulzy smíváme, opakujeme dokud pokožka není dokonale čistá. Následuje úprava obočí, která je v ceně ošetření a dle přání zákaznice barvíme řasy a obočí.

Po odlíčení naneseme jemný peeling a krouživými pohyby provádíme exfoliaci celého obličeje, krku a dekoltu a poté opět očistíme teplýmy kompresy. Následující napářka, je pro spoustu zákaznic velmi příjemný zážitek, kdy na obličej pouštíme teplou páru s přidáním desinfekčního ozonu. Napářka pleť změkčí,vydesinfikuje a uvolní a následující hluboké čištění je mnohem méně nepříjemné než bez napařování.

Po celkovém pročištění naneseme jedinečný fluid-tzv. ampulku. Ampulka se používá pro každou klientku nová, takže účinné látky jsou vždy čerstvé a velmi intenzivní. BABOR nabízí širokou škálu ampulek, pro každý typ pleti a pro problémy pleti, jako je akné, dehydratace, suchost…Ampulky se dají koupit i pro domácí ošetření buď na  jednorázové ošetření nebo jako velmi účinná kúra, vhodná na jaře a na podzim. O délce kúry se poraďte s kosmetičkou.

Po nanesení ampulky se provádí masáž obličeje, krku a dekoltu. Díky ampulce je masáž mnohem účinnější a to proto, že masírováním se ampulka hluboko zapracuje do pokožky. Po masáži opět naneseme část ampulky a lehce zamasírujeme. Aplikujeme masku, dle typu pleti, která dočistí ošetřovanou pleť a uzavře póry. Masku umýváme teplými kompresy a opět vmasírujeme zbytek ampulky a naneseme závěrečný krém.

Délka ošetření: 90 minut

Všechny přípravky lze zakoupit přímo v salonu i pro domácí ošetření, čímž se účinnost přípravků zvýší. Kosmetička Vám poradí a vybere Vám přípravky přesně na míru pro Vaši pleť nebo Váš problém na pleti. Zdarma dostanete vzorečky a letáčky.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page