Ošetření BABOR INTENSIVE

BABOR INTENSIVEOšetření BABOR INTENSIVE je nejpokročilejší ošetření pro mladou pleť, které BABOR nabízí pro klientky, které se nespokojí jen se základním ošetřením. Spojení pečujících přípravků a samotného ošetření dochází k celkové výživě, vyčištění, relaxaci a regeneraci pokožky a k naprostému uvolnění a relaxaci celého těla. Kosmetička přesně vybere přípravky na daný typ pleti, na určitý problém pleti a doporučí nejvhodnější péči jak v salonu tak i doma. Každá klientka je jedinečná a kosmetika BABOR nabízí velikou škálu přípravků i pro nejnáročnější pleť.

Základem každého ošetření je důkladné odlíčení i přesto, že klientka přijde nenalíčená. Na pleti se za celý den nahromadí velké množství nečistot z ovzduší, z rukou, pokožka celý den produkuje maz a pot a dokonalé odlíčení by se mělo stát jako každodenní součást i v domácí péči. Odlíčení provádíme jedinečným HY-OILEM, který naneseme na suchou pleť obličeje, krku a dekoltu a lehce rozetřeme, přidáme PHYTOACTIVE, dle typu pleti, bez kterého by nikdy nebylo odlíčení úplné a s přidáním vlažné vody vytvoříme mléčnou emulzy, kterou krouživými pohyby odličujeme pleť. Na takto vzniklou emulzy přiložímé teplé kompresy( teplé ručníky) ,necháme chvíli působit a důkladně očistíme celý obličej, krk i dekolt. Opakujeme dokud pleť není perfektně čistá. Po takovém to odlíčení je pokožka připravená příjmat všechny účinné látky, které budeme používat v náseldujícím ošetření. Po odlíčení upravujeme obočí, což je v ceně ošetření a dle přání každé klientky barvíme řasy a obočí.

Poté naneseme speciální enzymatický peeling, který důkladně, ale přesto velmi šetrně zbaví pokožku odumřelé zrohovatělé kůže a pleť vyhladí. Enzymatický peeling se provádí pouze v salonu. V silné vrstvě se na pokožku obličeje, krku a dekoltu nanese peeling, přiloží se mokré, teplé kompresy ( ručníky ) a nechá se 15 minut účinkovat.

Po peelingu následuje napářka obličeje. Napářku provádíme speciálním napařovacím přístrojem, který je u zákaznic velmi oblíben obzvlášť v zimních měsících. Teplá pára , která se pouští na obličej pleť prokrví a zvláční a ozon, který je v ní obsažen pleť navíc desinfikuje.

Následující hluboké čištění je po napářce snadnější a šetrnější. Po hlubokém čištění aplikujeme vybraný fluid-ampulku a lehce vmasírujeme. Necháme chvíli vstřebávat a naneseme masážní krém, dle typu pleti a masíruje obličej krk a dekolt. Masáž obličej je velmi důležitá součást ošetření, nejen že je velmi příjemná, ale je také nejúčinnější prevencí před vznikem vrásek a díky masírování se účinné látky v přípravcích lépe vstřebávají. Po masáži opět naneseme část ampulky zamasírujeme a aplikujeme pleťovou masku, dle typu pleti. Pleťová maska je velmi nedílnou součástí každého ošetření, protože vyčištěnou a vyživenou pleť uzavře a stáhne otevřené póry. Po omytí pleťové masky vmasírujeme zbytek ampulky a aplikujeme závěrečný krém, dle typu pleti.

Délka ošetření: 105 minut.

Přípravky BABOR, které se používají při ošetření, lze koupit i pro domácí ošetření. Kosmetička Vám porádí s jejich výběrem a doporučí jejich používání. Samozřejmostí jsou zdarma vzorečky a letáčky, pro pohodlné vyzkoušení u Vás doma.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page