Ošetření BABOR LADY

BABOR LADYOšetření BABOR LADY je speciální ošetření pro zralou aknózní pleť. Akné ve zralém věku- tzv akné tarda dnes trápí spoustu žen a stojí před otázkou zda řešit akné nebo vrásky. BABOR přináší jedinečné řešení a vytvořilo komplexní péčí pro oba tyto problémy najednou. V našem salonu Vám kosmetička poradí a vybere přesně péči Vám na míru a doporučí i domácí ošetření.

Ošetření začínáme důkladným odlíčením celého obličeje, krku a dekoltu speciálním čistícím gelem. Gel naneseme na pleť rozetřeme, přidáme vlažnou vodu a krouživými pohyby provádíme čištění. Odstraníme teplými kompresy ( teplé ručníky). Poté úpravujeme obočí, které je v ceně ošetření a dle přání zákaznic barvíme řasy a obočí.

Následuje emzyamtický peeling, který pleť zbaví zrohovatělé a odumřelé kůže. Enzymatický peeling se v silné vrstvě nanese na pokožku obličeje, krku a dekoltu a přiloží se teplé, mokré kompresy a nechá se 15 minut účinkovat. Peeling dokonale připraví pleť na následující napářku.

Napářku provádíme 15-20 minut speciálním přístrojem, který obsahuje ozon, který pleť při napářce zároveň desinfikuje. Po napáře je pleť měkká a připravená na hluboké čištění pleti. Hluboké čištění je velmi důležitý úkon pro problematickou pleť.

Po čištění aplikujeme ampulku/fluid, pro aknózní, zralou pleť. Následuje masáž obličeje, krku a dekoltu, která je nejlepší prevencí proti vráskám a zároveň vypíná pleť. Po masáži naneseme pleťovou masku a poté záverečný krém.

Délka ošetření: 105 minut.

Pro problematickou pleť je velmi důležité doplnit salónní péči o péči doma. Nejideálnější řešení je používat přípravky, která aplikujeme u nás v salonu i u Vás doma. Kosmetička Vám přesně poradí ideální péči pro Vaši pleť, doporučí vhodné přípravky BABOR a na zkoušku Vám dá zdarma vzorečky a pro více informací letáčky.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page