Ošetření BABOR MEN

BABOR MEN 1Ošetření BABOR MEN je speciální ošetření pro muže. V dnešní uspěchané době potřebuje každý občas oddech a zároveň péči a dnes už se naštěstí v kosmetických salonech myslí i na muže.

Mužská pleť je jiná než ženská a proto musí mít svoje specifické přípravky a ošetření. Muži mají pleť silnější a hrubší a přípravky pro ženy jsou pro ně nedostačující. Muži se navíc nelíčí, tudíž jejich pleť nemá ochranu před vnějšími vlivy. A nezapomínejme na holení, u někoho každodenní, které pleť dráží, vysušuje a zatěžuje. Prvidelnou péčí v kosmetickém salonu a péčí doma získáte výživu, regeneraci a mladistvě vypadající pleť.

Ošetření začínáme důkladným čištěním pleti, nebo-li odlíčením i přesto, že se pánové nelíčí. Odlíčení je velmi důležité, neboť na pleti je usazeno velmi mnoho nečistot, prachu, mazu a účinné látky z následujícího ošetření by se nevstřebaly tak jak mají. Odlíčení provádíme speciálním gelem, který se nanese na obličej, přidá se trochu vlažné vody a krouživými pohyby se čistí, gel smíváme teplýmy kompresy ( mokré, teplé ručníky ), pleť dočistíme tonikem.

Následuje peeling, který dokonale odstraní odumřelé kožní buňky a zrohovatělou vrstvu a připraví pleť na následující ošetření. Po peelingu dle potřeby provádíme napařku obličeje, která pleť uvolní a následné hluboké čištění pleti je více efektivnější a snadnější.

Masáž obličeje, krku a dekoltu, která následuje je možná pouze u mužů bez vousů. Masáž uvolní, zregeneruje a vyživý pleť. Je to také nejlepší prevence v boji proti vráskám. Po masáži aplikujeme pleťovou masku dle typu pleti a nakonec vmasírujeme aktivní fluid- ampulku a závěrečný krém.

Délka ošetření: 90 minut

Přípravky pro péči o mužskou pleť lze zakoupit i pro domácí péči. Naše kosmetička Vám poradí a přesně doporučí vhodnou péči přesně pro Vás.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page