Ošetření BABOR TEENS

BABOR TEENS Každý občas na pleti nějaký ten pupínek najde, ale pokud je pupínků více a jsou trvalé je nutné s tím něco dělat. U problematické pleti jen domácí ošetření nestačí. Kožní lékaři všeobecně nepovažují sem tam pupínek za problém, ale u nás víme, že to problém je a veliký. Pokud pleť není zdravá a čistá, tak to velmi zásadně ovlivňuje psychiku a obzvlášť u mladých lidí to může mít rozsáhlé následky. V našem salonu Vám kosmetička doporučí nejen správnou péči pro salónní ošetření, ale i správnou péči na doma. Individálně Vám sestavíme program přesně pro Vás.

Ošetření začínáme důkladným odlíčením celého obličeje, krku a dekoltu, jemným a lehkým čistícím gelem speciálně určeným k odlíčení problematické pleti. Gel se nanese na obličej a s přidáním vlažné vody vytvoříme jemnou emulzy, kterou krouživými pohyby čistíme pleť. Emulzy odstraníme teplýmy kompresy( teplé ručníky).Následuje úprava obočí, která je v ceně ošetření a dle přání klientky barvíme řasy a obočí. Následuje peeling, kterým odstraníme zrohovatělou a odumřelou vrstvu pokožky a připravíme pleť na následující napářku. Napářku provádíme speciálním přístrojem s ozonem, který pleť desinfikuje. Napářka je velmi intenzivní a pleť je po ní měkká a připravená na hluboké čištění pleti. Po čištění naneseme část aktivního fluidu/ampulky pro problematickou pleť a masku pro problematickou pleť. Po uplynutí doby působení 15-20 minut masku smyjeme a apikujeme zbytek fluidu a závěrečný krém na problematickou pleť.

Délka ošetření: 60 minut

Všechny přípravky, kromě enzymatického peelingu lze zakoupit i pro domácí ošetření. Kosmetička Vám poradí a přesně sestaví péči přesně pro Vás. Na vyzkoušení dostanete zdarma vzorečky a pro více informací i letáčky.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page