CND Brisa Lite

CND Brisa LiteRevoluční novinka od společnosti CND !

  • Dlouho vydrží
    • Lehce se odstraňuje
      • Snadno a rychle se nanáší
    • Nepoškozuje a nezatěžuje vlastní nehty
  • Mnoho barevných kombinací s CND Shellac™
  • Vhodné pro všechny typy nehtů, včetně oslabených

 

Brisa Lite – šetrně a rychle

Máte lámavé, měkké a nekvalitní nehty, běžný lak na nich dlouho nevydrží, ale nechcete umělé nehty? Potom představujeme jedinečnou novinku od tvůrců CND Shellac- Brisa™ Lite Smoothing gel.

Lehce odstranitelný gel, který se nanáší na přírodní nehet bez pilování a bez lepení umělého nehtu! Jedinečná technologie zahladí rýhy, zpevní přírodní nehet a vydrží 3 týdny. Nehet není nijak zatěžován a nedochází k jeho oslabování nebo poškození. Tato nová metoda je velmi šetrná a vhodná i pro poškozené nebo velmi jemné nehty.

Ideální v kombinaci s CND Shellac pro krásné, pevné a barevné nehty!

Aplikace je velmi rychlá a šetrná. Přírodní nehet se upraví do požadovaného tvaru, očistí se a poté se nanese podkladová vrstva CND Brisa™ Lite Smoothing gel, která se nechá 10 vteřin vytvrdit ve speciální silné UV lampě. Poté se aplikuje v tenké vrstvě gel, který se vytvrzuje 2 minuty a nakonec buď libovolná barva CND Shellacu nebo vrchní lesklá vrstva.

Přijďte vyzkoušet a zamilovat se do této jedinečné metody 🙂


Salon VIVIEN používá výhradně originální materiály společnosti CND® (Creative Nail Design, Inc.).

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page