Kurz líčení pro začátečníky

Kurz líčeníVždycky jste se snažila přiblížit skvělému líčení filmových hvězd? Chcete při slavnostní příležitosti oslnit bezchybným makeupem? Anebo prostě jen toužíte vyrazit každý den do běžného života šik a bez obav z nedokonalostí pleti?

Pak právě pro Vás máme skvělou zprávu! Do nabídky zařazujeme minikurz líčení i pro úplné začátečníky.

Přijďte do našeho salonu a naučte se správně nanášet make-up a oční stíny, vyzkoušejte si tekutou linku nebo rudou rtěnku, poznejte rozdíl mezi kompaktním a transparentním pudrem! Naučíme Vás pracovat s barvami i nástroji a poradíme Vám jaké barevné kombinace zvolit. Vše přizpůsobíme Vašim potřebám a představě. Náš kurz je určen Vám, respektuje proto Vaše názory i přání.

Víme, jak složité je v přeplněné drogerii s umělým osvětlením vybrat ten správný odstín přesně pro Vás, jak je nehygienické když si v obchodech na sebe maže kosmetiku kdokoliv chce a jak nevhodná kosmetika může pleti uškodit. U nás je to jiné. Půjčíme Vám kvalitní štětce a další pomůcky, ukážeme jak produkt hygienicky nanášet, pomůžeme Vám vybrat přípravky přesně pro Váš typ pleti a vybereme s Vámi správný odstín make-upu.

Líčení se pro Vás stane zábavou, zvládnete základní techniky a přesvědčíte se, že kvalitní profesionální kosmetika nemusí být zbytečně drahá.

Všechny pomůcky i samotná líčidla velmi kvalitní, ale přitom cenově dostupné německé dekorativní kosmetiky BABOR a dalších světových značek, si u nás můžete přímo zakoupit nebo objednat. Při zakoupení jakéhokoliv produktu dekorativní kosmetiky BABOR získáte slevu 50% na kurzovné.

Pro zvládnutí základních technik doporučujeme zakoupit 2 hodiny. Cena za 1 hodinu kurzu je 500,-Kč.

Těšíme se na Vás.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page