CND SHELLAC

Shellac

Máte krásné přírodní nehty a chtěla byste lak, který vydrží déle než 2 dny? Máme pro Vás dobrou zprávu!!! V našem salonu VIVIEN Vám nabízíme lakování nehtů CND Shellacem.

Proč CND Shellac?

CND Shellac je jedinečný „posílený“ lak, který se nanáší na přírodní nehet bez jakéhokoliv pilování. Oproti klasickému laku vydrží 2-3 týdny a po celou dobu Vám můžeme zaručit nádherný lesk a pevnost. Navíc nehet chrání a posiluje.
Budete mít dokonale upravené přírodní nehty bez poškození. Nemusíte trávit dlouhé minuty čekáním, až lak zaschne. CND Shellac se jednoduše vytvrdí v LED lampě a ihned poté se nemusíte bát sáhnout do kabelky, práce na zahrádce nebo namočit si ruce. CND Shellac snese prostě cokoliv!

CND Shellac se aplikuje na přírodní nehet, bez předchozího broušení pilníkem či lepení umělých nehtů. Nanese se první podkladová vrstva, která se nechá cca 10 vteřin vytvrdit v LED lampě, poté se nanese barva, která  se vytvrzuje 1 minutu, to se opakuje a nakonec vrchní vrstva, pro dokonalý lesk.

Pokud se rozhodnete CND Shellac sundat, nemusíte se ničeho bát. Vaše nehty se při odstranění nijak nepoškodí. Odstranění trvá pouhých 10 minut a Váš nehet bude ve stejném stavu jako před aplikováním CND Shellacu.

9,9 z 10 zákaznic doporučuje CND Shellac!

A co víc, CND Shellac je k dostání ve více jak 190 odstínech.

CND Shellac si prostě zamilujete!!!

V roce 2014 se náš salon stal VIP SALONEM CND. Tento certifikát garantuje nejvyšší kvalitu služeb, originální původ všech produktů a certifikované profi vybavení americké firmy CND.

V roce 2020 se salon VIVIEN stal CND Certifikovaným salonem. Toto jedinečné, celosvětové ocenění je složité získat a proto z něj máme obrovskou radost. A výhody brzy poznáte i Vy, naše zákaznice…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page