Pedikúra Footlogix

NOVINKA v salonu VIVIEN! Pedikúra FOOTLOGIX. 

Chcete mít hladké nohy, upravené nehty a zarelaxovat si? Nemáte ráda zastaralou metodu- pedikúru skalpelem? Pak je přímo pro Vás vhodná jedinečná, mediciální pedikúra FOOTLOGIX, kde se používají pouze přípravky a pilníky.

Footlogix je první a jediná pedikúrní péče na světě s pěnovou řadou PEDICEUTICALS®, kterou vyvinula Katharin von Gavel, jedna z předních autorit v oblasti podiatrie v Severní Americe a skutečná průkopnice v péči o nohy.

Vědecky vyvinutá řada produktů Footlogix obsahuje jedinečnou technologii Dermal Infusion Technology, která napomáhá aktivním látkám proniknout rychleji a hlouběji do problematické kůže na nohou. Viditelné změny jsou zřejmé již v pouhých pár dnech používání, od prosté suché pleti nohou až po závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou. Již miliony nohou prověřilo, že Footlogix transformuje vaše nohy. Footlogix poskytuje účinné přípravky, jež jsou žádány proslulými odborníky a předními salóny po celém světě.

A co Vás v salonu čeká? Začínáme teplou lázní s přípravkem pro dezinfekci a změkčení kůže na nohou. Následuje peeling nohou a poté se aplikují přípravky na ztvrdlé paty a okolí nehtů. Po chvilce působení se pilníkem odstraní přebytečná ztvrdlá kůže a upraví se nehty a jejich okolí. Poté se chodilo a lýtko lehce namasíruje. A zakončuje se aplikací pěny pro dokonale hydratované a hebké nohy.

Po domluvě je možné lakovat nehty buď CND Shellacem nebo CND Vinyluxem. a v zimním období i úžasný parafínový zábal na nohy.  Aby Vaše nohy byly dokonalé.

Pedikúru FOOTLOGIX budete milovat.

A co víc, přípravky se dají zakoupit na domácí použití.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page