SkinClinic bělící ošetření

BABOR ZENA 1

Pigmentové skvrny trápí až 90% žen. Odstranění je dlouhé a často složité. Klinická a mediciální značka SkinClinic představuje vysoce účinné ošetření v salonu a poté následnou péči doma a u 95% žen dochází k viditelnému zmírnění- odstranění nevzhledných skvrn.

Ošetření v salonu redukuje výskyt hyperpigmentace a to dokonce i v létě! Kosmetika obsahuje depigmentační aktivní ingredience, které zesvětlují skvrny a melasma, blokují tvorbu melaninu a hlavně zabraňují opětovnému výskytu.

Ošetření začíná důkladným odlíčením celého obličeje, krku a dekoltu i přesto, že klientka přijde nenalíčená. Poté se pleť tonizuje.

Po odlíčení následuje úprava obočí, která je v ceně ošetření a pokud si zákaznice speciálně přeje, pak i barvení řas a obočí. Po odlíčení se na pleť nanese tenká vrstva jemného peelingu a přidáním vlažné vody provádíme exfoliaci obličeje, krku a dekoltu a poté smyjeme teplými kompresy. Po peelingu je pleť dokonale připravená na následující napářku obličeje, která pleť prokrví, prohřeje a připraví na hloubkové čištění pleti.

Hloubkové čištění provádíme šetrně, ale zároveň intenzivně, aby se pokožka připravila na následující masáž obličeje, krku a dekoltu a dokonale tak vstřebala výživné látky v následujících přípravcích. Masáž obličeje, krku a dekoltu je velmi důležitá součást kosmetického ošetření. Nejen, že je to naprosto úžasný relaxační zážitek, ale také je to nejúčinnější prevence před vznikem vrásek a dokonalé vstřebání všech účinných látek. Po masáži nanášíme pleťovou masku Melanyc, která se ještě překryje plátýnkovou maskou pro co největší efekt a bělení. Závěrečný krém s SPF 50 je nezbytnou součástí každého ošetření.

Délka ošetření: 75 minut a doporučený interval ošetření je každých 14 dní a po zlepšení každý měsíc.

Přípravky pro bělení je nutné používat i doma, aby byl efekt co největší. S tím Vám poradíme a sestavíme celou denní rutinu přímo na míru.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page