Kosmetické masáže

Kosmetická masáž PardubiceMasáže kosmetické se od klasických masáží liší. Zatímco při klasických masážních technikách se tlakem působí na sval, při masážích kosmetických se velmi jemně, za pomoci tlaku a výživných látek působí na pokožku a tkáně, což velmi pozitivně působí na její prokrvení a vstřebání látek obsažených v masážních krémech a přípravcích.

Nezanedbatelným projevem pravidelných kosmetických masáží je viditelný a průkazný efekt omládnutí a vypnutí pleti. Vlivem uvolnění napětí v obličejových svalech se odstraňují také vrásky. Tuto proceduru velmi doporučujeme ženám i mužům nad 30 let. Pokud začnete s pravidelnou péčí již v tomto věku, udržíte si krásnou a mladistvou pleť po velmi dlouhou dobu.

Salon VIVIEN Vám nabízí celou řadu kosmetických masáží včetně speciální mikromasáže očního okolí. Kosmetickou masáž doporučujeme hlavně jako součást celkového kosmetického ošetření.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page