Služby

Salon VIVIEN Pardubice Vám přináší širokou nabídku kosmetických služeb, masáží či služeb nehtové péče a speciálních ošetření. Při všech službách dodržujeme vysoký standard kvality a péče o zákazníka. Kosmetická péče je realizována kosmetičkou s kosmetickým a kosmetologickým vzděláním, čímž je garantována vysoká odbornost poskytovaných služeb.

Velmi vyhledávanou službou našeho salonu je prodlužování řas metodou přímého lepení řasy na řasu. Jedná se o nejmodernější způsob permanentního prodlužování řas, při kterém je aplikováno až 100 řas na jedno oko. Výsledkem je dokonalý a přirozený vzhled prodloužených řas, k nerozeznání od přírodních. Zapomeňte na denní aplikaci řasenky či nevzhledné slepené trsy. Jen u nás máte možnost získat ALL INCLUSIVE na aplikované řasy s kompletní péčí po dobu 12 MĚSÍCŮ. Váš pohled tak bude neodolatelně krásný po celý rok.

Kvalifikované masérky Vám poskytnou služby relaxační, sportovní nebo rekondiční masáže. Provádíme také baňkování nebo masáže proti celulitidě. Zajímavým doplňkem klasické kosmetiky jsou také kosmetické masáže, které výrazně zlepšují stav ochablé nebo unavené pleti. Všechny masáže je možné hradit také ze sociální fondů Vašeho zaměstnavatele FKSP. Na vybrané druhy masáží rovněž můžete získat příspěvek od Vaší zdravotní pojišťovny.

Při všech prováděných službách dbáme na profesionální provedení a dobrý pocit zákazníka. Pokud se rozhodnete navštívit Salon VIVIEN v Pardubicích, pak Vám odměnou bude spokojenost, úleva a dobrý pocit, že jste Vašemu tělu poskytli kvalitní péči.

Těšíme se na Vás.

Kolektiv salonu VIVIEN Pardubice

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page