Trvalá na řasy

Trvalá na řasyTrvalení vlasů? Jistě, ale trvalení řas? Ano, je to možné. Dokonce se jedná o velmi žádanou a oblíbenou službu. Chytré ženy vědí, že již není nutné řasy natáčet pomocí zastaralých „kleští“. Díky trvalení řas docílíte krásnějšího vzhledu Vašich řas bez denní péče. Omezit můžete dokonce i řasenku.

Trvalení řas probíhá podobně jako u jejich příbuzných – vlasů. Řasy jsou natočeny na miniaturní natáčky a fixovány aktivním přípravkem. Přípravek působí 15 minut, poté se setře a nanese se neutralizační roztok, který také účinkuje 15 minut.. Po sundání natáček jsou řasy elegantně natočené, přirozeně oddělené a opticky se zahustí. Celá procedura se zpravidla zakončuje barvením řas. Barvení řas pomůže zvýraznit efekt trvalení a řasy samotné.

Trvalá na řasy je tedy poměrně jednoduchou, zcela bezbolestnou a přesto velmi efektivní metodou zvýraznění Vašeho „pohledu“. Procedura trvá cca 45 minut..

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page