Kosmetika

Slovo kosmetika má mnoho významů, označuje celý obor kosmetologie a je synonymem nejrůznějších služeb i produktů. V kosmetických salonech se pod pojmem „kosmetika“, pokud jde o službu, skrývá sestava několika procedur, které jsou takto souhrnně označovány. Když tedy žena řekne „jdu na kosmetiku“, pak je tím zpravidla myšleno povrchové čištění pletipleťová masážpeeling, napářka, hluboké čištění a nezbytná závěrečná maska. Tyto služby jsou jakýmsi základem kosmetické péče, který by měl každý, kdo dbá o dobrý stav svojí pokožky absolvovat přibližně každé 4 týdny. K uvedené základní péči náleží velmi často péče doplňková, zaměřená na prevenci či odstranění konkrétních problémů pleti.

Kosmetická péče, kterou poskytujeme v salonu VIVIEN je prováděna vždy s maximální péčí a především ohledem na potřeby zákazníka. Všechny úkony provádíme dle doporučených standardů, tak jak jsou doporučovány a vyučovány v kosmetických školách a kosmetologických institutech.

Naše kosmetička, Simona Mičíková není jen držitelkou několika kosmetologických certifikátů, ale především výučního listu v oboru kosmetička a maturitního vysvědčení kosmetologického oboru. Teoretické a především více než 17ti letou praxí získané praktické dovednosti uplatňuje při péči o své klienty. Pro ošetření používáme velmi kvalitní španělskou mediciální a klinickou kosmetika SkinClinic, která svojí nabídkou pokrývá kompletní škálu typů pleti a dermatologických problémů.

Poznejte jaké to je nechat o sebe téměř 2 hodiny pečovat pod rukou odborníka, za svitu svíček a doprovodu relaxační hudby v příjemném prostředí salonu VIVIEN, kam Vás tímto zveme na klasiku kosmetologie, kosmetické ošetření pleti a mnoho dalších služeb.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page