P-shine

salon-vivien-pshinePřed více než 400 lety vznikla v Japonsku metoda ošetření nehtů označovaná dnes jako P-Shine nebo P.Shine. Japonské gejšy, údajně ve snaze dosáhnout lesku svých nehtů podobného růžovým perlám, objevily soubor postupů a materiálů, kterým se svému záměru velmi přiblížili.

Výsledkem aplikace P-Shine jsou krásné, lesklé, zdravě vypadající nehty a nehtové lůžko. Toho je dosaženo jemným broušením nehtu pomocí přírodních brusných materiálů a následné aplikace vysoce výživných složek jako je například mateří kašička nebo včelí vosk. Jedná se tedy o jedinou proceduru, během které je nehet vyživen a ošetřen, což se při pravidelné aplikaci projeví na jeho posílení a zlepšení kvality. Doporučujeme proto tuto péči například po dlouhodobém používání umělých nehtů, při kterém dochází k částečnému oslabení nehtů.

Aplikace P-Shine trvá přibližně 30 minut, po kterých odcházíte s pocitem krásných a zářivých nehtů, které dokonce působí jako jemně nalakované. Metody se však nemusí obávat ani muži, pokud se použije větší průměr brusného materiálu, pak je zachován přirozený lesk zdravého nehtu a vše vypadá zcela přirozeně. Výhodou je, že o nehty pak není třeba nijak speciálně pečovat. P. Shine se doporučuje provádět zhruba jednou měsíčně.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page