SkinClinic ošetření citlivé pleti

BABOR INTENSIVEKaždá majitelka citlivé pleti ví, jak složité je vybrat správnou kosmetiku, aby pleť nepálila, nezčervenala nebo se neosypala. Citlivá pleť je velmi jemná a ošetření takové pleti musí být přizpůsobeno a aplikace přípravků musí být co nejvíce šetrná.

Základem každého ošetření je důkladné odlíčení i přesto, že klientka přijde nenalíčená. Na pleti se za celý den nahromadí velké množství nečistot z ovzduší, z rukou, pokožka celý den produkuje maz a pot a dokonalé odlíčení by se mělo stát jako každodenní součást i v domácí péči. Odlíčení provádíme jedinečným pleťovým mýdlem, které naneseme na suchou pleť obličeje, krku a dekoltu a lehce rozetřeme, přidáme trochu  vlažné vody vytvoříme mléčnou emulzi, kterou krouživými pohyby odličujeme pleť. Na takto vzniklou emulzi přiložíme teplé kompresy( teplé ručníky) ,necháme chvíli působit a důkladně očistíme celý obličej, krk i dekolt. Opakujeme dokud pleť není perfektně čistá. Následuje dočištění tonikem. Po takovém to odlíčení je pokožka připravená přijímat všechny účinné látky, které budeme používat v následujícím ošetření.

Po odlíčení upravujeme obočí a dle přání každé klientky barvíme řasy a obočí a provádíme depilaci v obličeji.

Následuje napářka obličeje. Napářku provádíme speciálním napařovacím přístrojem, který je u zákaznic velmi oblíben obzvlášť v zimních měsících. Teplá pára , která se pouští na obličej pleť prokrví a zvláční a ozon, který je v ní obsažen pleť navíc desinfikuje.

Následující hluboké čištění je po napářce snadnější a šetrnější. Po hlubokém čištění aplikujeme vybraný fluid-ampulku a lehce vmasírujeme. Necháme chvíli vstřebávat a naneseme masážní krém a masíruje obličej krk a dekolt. Masáž obličej je velmi důležitá součást ošetření, nejen že je velmi příjemná, ale je také nejúčinnější prevencí před vznikem vrásek a díky masírování se účinné látky v přípravcích lépe vstřebávají.

Po masáži opět naneseme část ampulky zamasírujeme a aplikujeme pleťovou masku. Pleťová maska je velmi nedílnou součástí každého ošetření, protože vyčištěnou a vyživenou pleť uzavře a stáhne otevřené póry. Po omytí pleťové masky vmasírujeme zbytek ampulky a aplikujeme závěrečný krém.

Délka ošetření: 75 minut.

Přípravky, které se používají při ošetření, lze koupit i pro domácí ošetření. Kosmetička Vám poradí s jejich výběrem a doporučí jejich používání.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page