Povrchové čištění pleti

čištění pleti PardubiceKosmetické ošetření pleti dnes patří mezi základ v péči o pleť. V salonu Vivien nabízíme kompletní ošetření pro všechny typy pleti. Základem kosmetické péče o pleť v našem salonu je povrchové čištění pleti, kdy se obličej, krk a dekolt důkladně očistí speciálním Hy- oilem a Phytoactivem od Baboru. Hy- oil se nanese na obličej, poté se přidá Phytoactive dle typu pleti a s přidáním vody se vytvoří jemná emulze, která čistí a odličuje. Smývá se teplými ručníky. Toto odlíčení je považováno za mnohem více efektivní než odličování klasickými vatovými tamponky.

Následuje nezbytný peeling obličeje. Jemná zrníčka v peelingovém krému důkladně odstraní odumřelé kožní buňky, zjemní a vyhladí pleť a připraví pleť na napářku obličeje. Nebo použijeme speciální enzyatický peeling, který je vhodný obzvlášť pro pleť s akné.  Napářka je velmi důležitou součástí při čištění pleti. Čištění pleti bez napářky považujeme v našem salonu za nepřijatelné a důrazně upozorňujeme, abyste si v každém salonu vyžádali napářku před započetím čištění! Vaše pleť čištěním bez napářky velmi trpí a ošetření je považována za vysoce nešetrné. Chemická změkčovadla nejsou často ideálním řešením.

Napářka pleť prokrví, prohřeje, změkčí a s naším speciálním napařovacím přístrojem i dezinfikuje ozonem. Po napářce, která trvá 15-20minut obličej důkladně, ale jemně vyčistíme, přičemž dodržujeme hygienické předpisy a především se snažíme pleť co nejméně stresovat. Po hlubokém čištění pleti obličej dezinfikujeme vhodnou pleťovou vodou a aplikujeme další účinné látky, dle vybraného typu ošetření.

Po napářce následuje masáž obličeje, krku a dekoltu. Masáž obličeje není vhodná pouze pro aknózní pleť. Pokud je masáž obličeje prováděna pravidelně,kvalitně a hlavně ještě před vznikem vrásek, je považována za jednu z nejlepších prevencí vzniku vrásek a ochablosti kontur obličeje. V kombinaci s určitým typem pleťové výživy je pak téměř jistou zárukou maximálního udržení si hladkého obličeje bez vrásek.

Následující pleťová maska čistí, dezinfikuje a uzavírá póry. Na krk a dekolt aplikujeme masku, která vyživuje, vyhlazuje a hydratuje pleť. Po uplynutí doby, kdy maska účinkuje, masku smyjeme a naneseme pleťový krém a ostatní účinné látky, dle typu ošetření. Kosmetické ošetření pleti lze doplnit úpravou řas a obočí, případně depilací.

Po kosmetickém ošetení pleti nedoporučujeme ihned nalíčení z důvodu doznívajícího vstřebávání účinných látek otevřenými póry. Okamžitým nanesením make-upu se mohou čištěné póry znovu ucpat. Po kosmetickém ošetření je pleť čistá, vypnutá, vyživená a odpočatá. Odpočatá je nejen pleť, ale také klienti, kteří při poslechu příjemné relaxační hudby často usnou. Tuto komplexní péči nemůže nahradit domácí neodborné ošetření, proto je vhodné po dovršení 25 let navštěvovat kosmetický salon pravidelně 1x měsíčně. Dívky i muži s problematickou pletí pak mohou vyhledat kosmetické služby již v mládí.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page