Prodloužení a doplnění řas

Prodlužování řasProdlužování řas je moderní, velmi oblíbená metoda zvýraznění jednotlivých řas pomocí přímého lepení řasy na řasu. Výsledkem je nádherný vzhled řas, zvýraznění očí a rozjasnění celého obličeje. Lze říci, že prodlužování řas patří mezi kosmetické procedury s nejvýraznějším účinkem. Ihned po aplikaci řas, která trvá přibližně hodinu odcházíte s nádherným pocitem okouzlujícího pohledu, za kterým se lidé budou otáčet. Vaše kamarádky Vás budou obdivovat, sokyně závidět a vy získáte nové sebevědomí.

Prodloužení řas je bezbolestným zákrokem, při kterém si na kosmetickém lehátku zároveň odpočinete. Pokud máte citlivé oči nebo pokud aplikace probíhá při vyšší teplotě okolí, můžete dočasně pociťovat mírné štípání, které rychle odeznívá. Je to způsobeno přirozeným výparem lepidla, což je vlastnost všech lepidel na trhu, včetně lepidel chirurgických. Obecně se dá říci, že lepidlo s agresivnějším výparem má poté vyšší odolnost proti mechanickému a teplotnímu namáhání. Nabízíme možnost aplikace několika řasZDARMA, pro vyzkoušení citlivosti Vašich očí.

Péče o prodloužené řasy není nijak složitá. K prodlouženým řasám dostanete speciální
kartáček, kterými si řasy denně pročešete, čímž odstraníte nečistoty a řasy udržíte v dobré kondici. Řasy se dále nijak neupravují. Natáčením, používáním agresivních řasenek, olejnatých látek, vystavováním silnému mrazu se naopak řasy poškozují. Doporučujeme proto držet se doporučení, které obdržíte po první aplikaci řas.
Vivien - prodlužování řas
Výběr vhodných řas provádíme dle celkového vzhledu obličeje zákaznice s ohledem na jeho tvar, velikost očí a sílu vlastních řas. Disponujeme největším výběrem délek, zakřivení i tlouštěk řas v ČR! Z Velké Británie dovážíme také certifikované řasy s velkým zakřivením, které se do ČR běžně nedovážejí. Vyhovíme i vašim speciálním požadavkům na prodloužení řas pro slavnostní příležitosti. Aplikujeme také řasy barevné, s kamínky, třpytkami a dalšími doplňky.

S prodlouženými řasami můžete fungovat stejně jako bez nich zcela bez omezení, nedoporučuje se pouze silné mechanické namáhání řas. Zkušenosti našich zákaznic ukazují, že například ani potápění ve slané vodě není na překážku a řasy vydrží.

Prodloužené řasy vydrží 3 – 5 týdnů, po kterých se provádí doplnění. Přilepená řasa odpadne sama jen vzácně, většinou se jedná o vlastní vypadnutí Vašich přírodních řas, které se přirozeně jednou za 3 – 5 týdnů obnoví. Ano je to tak, denně lidem vypadne až 5 řas z každého oka, často bez povšimnutí.

Našim zákaznicím nabízíme v salonu VIVIEN také speciální ALL INCLUSIVE program, ve kterém získáte prodloužení řas a jejich permanentní údržbu po dobu jednoho roku!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page