SkinClinic ošetření očního okolí

BABOR oční okolíSkinClinic ošetření očního okolí je speciální ošetření o jemnou a citlivou kůži kolem očí. Kůže očního okolí je velmi tenká a snadno se na ní tvoří vrásky, je na ní znát únava, nevyspalost i špatná péče. V našem salonu provádíme jedinečnou mikromasáž očního okolí, která spojením s přípravky SkinClinic poskytuje dokonalou prevenci před vznikem vrásek a při pravidelném ošetření zmírňuje již vrásky vzniklé, snižuje únavu a kruhy pod očima.

Ošetření začínáme odlíčením očí i celého obličeje. Krouživými pohyby provádíme čištění a poté odstraníme teplými kompresy ( teplé ručníky) dokud pleť není dokonale čistá.

Po odlíčení naneseme fluid/ ampulku a lehce vmasírujeme. Poté přidáme oční krém a provádíme mikromasáž očního okolí. Po masáži naneseme oční masku a na konec ošetření oční krém.

Vhodné zkombinovat s celkovým ošetřením obličeje, krku a dekoltu.

Délka ošetření: 30 minut.

Přípravky pro péči o oční okolí lze zakoupit i pro domácí ošetření. Kosmetička Vám poradí jaké přípravky jsou pro Vás to nejlepší a porádí s jejich aplikací.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page