Nehtová péče

vivien-nehtova-pecePéče o nehty je nezbytnou součástí doplňkové péče kosmetických salonů. Dnešní nároky na vzhled rukou a nehtů již vyžadují specializovanou péči, kterou lze v domácích podmínkách jen stěží dosáhnout. Ruce používáme denně a proto si také zaslouží péči. Péči vyžadují nejen umělé nehty, ale i přírodní nehty a domácí lakování není péče. Používáme pouze vysoce kvalitní, přírodní kosmetiku CND. Oplaťte Vašim rukám jejich pracovitost luxusní salonní péčí.

Nově Vám v salonu VIVIEN přinášíme širokou nabídku péče o ruce a nehty. Ať už chcete kvalitní, precizně provedené gelové nehty, velmi oblíbený a moderní gel lak, tradiční japonskou přírodní péči p-shineklasickou manikúru či uvolňující a zjemňující parafínové zábaly. Nabízíme i velké množství zdobení, samolepek, razítek či kamínků.

Naše nehtová designérka, Vám poradí jak o Vaše nehty pečovat, proč o ně pečovat, doporučí jestli jsou pro Vás vhodné umělé nehty nebo radši přírodní a poradí s výběrem přípravků a nástrojů pro domácí ošetření, které si můžete v našem salonu zakoupit.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page