Parafínový zábal

parafin-pardubiceKaždá žena touží po jemných rukou. Parafínový zábal Vám tento sen splní. Toto velice příjemné ošetření trvá něco málo přes 20 minut a pokožka rukou je při něm velmi intenzivně vyživena a prokrvena.

Princip ošetření spočívá v působení tepla horkého parafínu, které pomáhá pokožce rychleji vstřebat velmi intenzívní výživný krém – masku, která je před ponořením do vosku na ruce aplikována. Pro toto ošetření používáme výhradně kvalitní přírodní kosmetiku CND. Po vytažení z teplé, avšak nikoliv příliš horké, lázně jsou ruce zabaleny do jednorázových igelitových rukavic a poté ještě do froté rukavic.

Tímto je nastartován proces prokrvení hlubších struktur kůže, kdy po chvíli dojde ke zvláčnění suché, nepoddajné nebo i částečně zrohovatělé kůže. Výsledkem je prokrvená, růžová, oživená a velmi hebká pokožka rukou.

Ošetření doporučujeme především v chladných měsících. Je vhodné jej opakovat přibližně po třech týdnech nebo v případě potřeby i častěji. Doporučujeme kombinovat s manikúrou a p-shine.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page