SkinClinic Liftingové ošetření

BABOR CLASSICLiftingové ošetření od SkinClinic nabízí řešení pro klientky, kterým je více jak 25 let a už mají potřebu řešit vrásky, dehydrataci, povadlou pleť.

Luxusní ošetření začíná důkladným odlíčením celého obličeje, krku a dekoltu i přesto, že klientka přijde nenalíčená. Poté se pleť dočišťuje a tonizuje.

Pokud si klientka přeje následuje úprava obočí a řas a depilace v obličeji.

Po odlíčení naneseme jemný peeling a krouživými pohyby provádíme exfoliaci celého obličeje, krku a dekoltu a poté opět očistíme teplými kompresy. Následující napářka, je pro spoustu zákaznic velmi příjemný zážitek, kdy na obličej pouštíme teplou páru s přidáním desinfekčního ozonu. Napářka pleť změkčí,vydesinfikuje a uvolní a následující hluboké čištění je mnohem méně nepříjemné než bez napařování.

Po vyčištění obličeje aplikujeme liftingové sérum a kyselinu hyaluronovou a následuje speciální masáž obličeje, krku a dekoltu a mikromasáž očního okolí. Díky séru je masáž mnohem účinnější a to proto, že masírováním se hluboko zapracuje do pokožky. Po masáži aplikujeme liftingovou masku, která dočistí ošetřovanou pleť a uzavře póry. Ošetření uzavírá výživný krém.

Délka ošetření: 90 minut

Všechny přípravky lze zakoupit přímo v salonu i pro domácí ošetření, čímž se účinnost přípravků zvýší. Kosmetička Vám poradí a vybere Vám přípravky přesně na míru pro Vaši pleť nebo Váš problém na pleti.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page