SPA manikúra

manikura-pardubiceManikúra je označení procedury, při které dochází ke komplexnímu ošetření nehtu a jeho okolí. Cílem procedury je dosažení pěstěného vzhledu rukou, odstranění problémů a jejich prevence.

Pravidelná manikúra je proces prováděný každým z nás, má však rúzné podoby. Od domácího stříhání nehtů, pilování, až po zlozvyk okusování nehtů. Žádný z uvedených postupů rozhodně není ideální. O nehet je totiž správné pečovat jako o celek, tedy včetně nehtového lůžka, kůžičky atd.

Za pravidelně prováděnou manikúru se Vám ruce odvděčí reprezentativním vzhledem, nehty budou pevné, lesklé a nelámavé. V salonu VIVIEN Vám pomůžeme nejen s péčí a úpravou nehtů, ale také řešením problematických nehtů nebo Vás zbavíme nechtěného zlozvyku okusování nehtů.

SPA manikůra, kterou u nás provádíme, se skládá z úvodního jemného očištění a namočení rukou. Při provádění lázně je použita přírodní minerální tableta s účinnou látkou, která pomůže změkčit nehtové lůžko a pomáhá šetrně vybělit vlastní nehet. Po lázni je provedeno kompletní ošetření a upravení nehtu, nehtového okolí, lůžka a kůžičky. Ruce jsou promasírovány za použití přírodní kosmetiky CND. Samozřejmě provádíme úpravu nehtu do požadované délky i tvaru. Můžeme doplnit o lakování či francouzskou manikúru (lakování do podoby bílé / barevné špičky).

Jako vhodný doplněk k pravidelné manikúře doporučujeme ošetření p-shine, pomocí kterého získají vaše nehtynádherný lesk a jsou navíc vyživeny přírodními vosky. P-shine je  vůbec nejúčinnějším postupem pro vnější vyživení a posílení nehtů, je vhodný i pro tenké, lámavé či oslabené nehty. Tento dnes již tradiční postup šetrného ošetření pochází z Japonska a v současnosti zažívá opravdovou renesanci.

Pro zvláčnění a ošetření pokožky rukou je velmi vhodný parafínový zábal. Vaše ruce se po nanesení výživné masky ponoří do teplého parafínu a poté 20 minut relaxují ve speciálních jednorázových rukavicích. Výsledkem jsou doslova sametové ruce. Vyživené, hydratované a zdravé. Ošetření je velmi vhodné zejména v zimních měsících, kdy jsou ruce vysušovány působením chladu a mrazu.

Dopřejte Vašim rukám kvalitní a pravidelnou péči v salonu VIVIEN. Provádíme pouze tradiční, osvědčené postupy za použití kvalitních přírodních přípravků. Procedury jsou vhodné i pro muže, nezapomínejme, že podaná ruka by neměla mít jen pevný stisk…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page