Fotonová terapie

Fotonová terapie novinka v kosmetickém ošetření.

Ošetřující LED maska na obličej Vám pomůže ke zdravé, pevné a vyhlazené pokožce. Fotonová terapie patří mezi největší bojovníky v boji proti pigmentovým skvrnám, pupínkům a nedokonalostem pleti a pomáhá k vyhlazení vrásek a redukci pih.

Světelná terapie je naprosto bezbolestná a využívá světelné vlny o specifické délce, které prostřednictvím LED diod působí hluboko v buňkách, kde aktivuje fotoreceptory.

Při fotonové terapii proniká světlo do těla jako proud energie ve formě fotonů a podle užité vlnové délky se liší jeho pozitivní působení na pleť. LED maska obsahuje 4 základní a 4 kombinované barvy- červené světlo, žluté světlo, zelené světlo a modré světlo a pak jejich kombinace.

Červené světlo – stimuluje tvorbu kolagenu, zlepšuje kvalitu pleti a zmenšení pórů.

Modré světlo – pomáhá s léčbou akné, zklidňuje a je vhodné i na citlivou pleť

Zelené světlo – redukuje jemné vrásky a napomáhá vyrovnat barevný pigment, urychluje hojení ran a zesvětluje pleť.

Žluté světlo – podporuje vstřebávání kosmetických přípravků, napomáhá zpomalovat stárnutí pleti, přispívá ke zlepšení buněčného metabolismu.

Fialové světlo – kombinace modrého a červeného světla zejména potlačuje výskyt akné.

Azurové světlo – má příznivé účinky pro celkový metabolismus kožní tkáně a zvyšuje buněčnou energii.

Laserové světlo – dokáže proniknout hluboko do pokožky, urychluje metabolismus, zlepšuje vzhled jemných vrásek a oddaluje stárnutí pleti.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page