Semipermanentní řasenka

NOVINKA v salonu VIVIEN!

Nebaví Vás každodenní nanášení a odličování řasenky, ale umělé řasy Vám nevyhovují? Představujeme jedinečnou novinku Semipermanentní řasenku!

Vysoce odolný nátěr na řasy, který vydrží 3-4 týdny bez rozmazávání, žmolkování a drolení. Můžete plavat, potápět se, líčit a odličovat oční stíny a linky či plakat radostí 🙂
Aplikace trvá přibližně hodinu a zákaznice přitom pohodlně leží a má zavřené oči. Řasenka se aplikuje na horní i spodní řasy nebo na spodní řasy k prodlouženým řasám (prodlužování metodou řasa na řasu).Semipermanentní řasenka Pardubice

Výsledný efekt je mnohem výraznější ve spojení s trvalou na řasy, kterou je možné aplikovat před aplikací samotné řasenky. Řasy jsou dokonale natočené, probarvené,  husté a dlouhé!

Semipermanentní řasenka je určena pouze k profesionální aplikaci v salonech s platným certifikátem! Vždy žádejte prokázání vlastnictví certifikátu k provádění této služby.

Pozor na napodobeniny!

Na trhu je možné narazit na celou řadu napodobenin této profesionální procedury. Jedná se o řasenky, které jsou nanášeny stejně jako klasická řasenka a je dokonce možné je aplikovat i doma. Toto rozhodně není semipermanentní řasenka a nedá se s touto procedurou srovnat. Bohužel některé salony zneužívají nevědomosti klientů a tuto profesionální službu zaměňují za velmi neodborné nanesení běžné řasenky.

Ptejte se vždy na průběh procedury a vyžadujte pouze originální, certifikovaný produkt, kde je výsledek garantován.

Jak pečovat o takto upravené řasy?

  • přibližně 5 hodin po aplikaci se vyhýbejte vodě,včetně páry
  • prvních 24 hodin nevystavujte řasy vodě nebo velkému teplu
  • odličujte oční stíny, make-up apod. odličovačem na bázi vody
  • neaplikujte na upravené řasy trvalou nebo další metody prodloužení

Nanesenou řasenku neodstraňujte sami manuálně. V našem salonu Vám na požádání řasenku rádi odstraníme speciálním gelovým přípravkem.

Aktuální ceník naleznete zde.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page