O nás

Simona DřevíkovskáVítám Vás na webu salonu VIVIEN. Ráda bych Vás zde seznámila s historií mého salonu a také se Vám v několika větách představila.

Jmenuji se Simona Mičíková(Dřevíkovská), pocházím z Hlinska, a již od malička jsem chtěla být kosmetičkou.

Můj sen se splnil s nástupem na Střední odborné učiliště v Jihlavě, ke studiu oboru Kosmetička. Protože mě obor velmi bavil a chtěla jsem se v něm dále zdokonalit, pokračovala jsem po jeho absolvování nástavbovým studiem oboru Pleťová kosmetika, který jsem zakončila v roce 2007.

V této době jsem svoje znalosti také rozvíjela absolvováním odborných školení jednotlivých kosmetologických technik, manikérních kurzů a dalších.

Moje praktické začátky probíhaly v salonu světové značky Yves Rocher, kde jsem se seznámila s postupy aplikace a užití kosmetiky na čistě přírodní bázi, stejně jako s přístrojovými postupy pleťového ošetření. V této době mě stále více lákala myšlenka realizace vlastního salonu, kde bych využila bohaté znalosti i dovednosti a poskytovala je ve špičkové kvalitě.

Myšlenka se nakonec stala realitou, a tak byl v roce 2009 otevřen Salon VIVIEN. Začátky nebyly jednoduché, ale vytrvalá práce, maximální ochota, vstřícnost a především důraz na kvalitu práce i komunikace mi nakonec přinesly řadu spokojených a věrných zákazníků. Salon začal růst, na základě dalších absolvovaných školení se rozšířila nabídka služeb, a proto se v polovině roku 2012 přemístil do nových prostor v ulici V Ráji, kde sídlí doposud.

Nabídka kosmetických služeb však prochází neustálým vývojem, a proto se usilovně dále vzdělávám, pravidelně navštěvuji kosmetické veletrhy, abych Vám mohla v salonu VIVIEN nabídnout aktuální trendy, které jsou ale zároveň ověřené a splňují  moje vysoké nároky. I proto jsem jako stěžejní řadu kosmetiky vybrala špičkovou německou značku BABOR nebo americkou společnost CND, která nám dodává manikérní produkty a zařadila nás do kategorie VIP salonů. Byli jsme rovněž jedním z prvních salonů v regionu, který Vám nabídl moderní přístrojová ošetření. A nově také světovou značku FOOTLOGIX pro dokonalou pedikúru.

V novém místě jsem pro Vás chtěla vybudovat opravdový salon krásy, který by již svým interiérem vyjadřoval samotnou svoji podstatu. Krásu… Myslím, že věc se podařila a já Vás nyní mohu pozvat k návštěvě salonu VIVIEN, kde je pro Vás vždy připravena kvalita, spolehlivost a příjemné jednání s garancí profesionality.
Salon VIVIEN Pardubice

 

 

 

Selected Title

 

Informace o provozovateli a přístupnosti webu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page