VIP salon CND

VIP SALON CNDV našem salonu je a bude kvalita služeb poskytovaných našim zákazníkům vždy na prvním místě. Jsme proto rádi, že náš salon získal ocenění VIP salon CND.

Společnost CND patří ke špičce v oblasti nehtové modeláže a nehtové péče obecně. Její vlastní vývojový tým ve Spojených státech uvádí každoročně na trh patentované technologie, které určují nové trendy po celém světě. Značku CND jsme do našeho salonu vybrali pro její vysokou kvalitu materiálů, velmi široký rozsah produktů následné péče a inovace, které nám dovolují přinášet Vám světové novinky vždy aktuálně a za nejlepší ceny.

CND se u svých produktů snaží dbát na ekologii výroby a vždy testuje účinky materiálů na lidské zdraví.Originální produkty CND patří ke světově nejšetrnějším a obvykle jsou používány i pro velmi slabé nehty nebo nehty zničené používáním agresivních akrylů či jiných nekvalitních materiálů.

Označením VIP salon CND je garantována vysoká kvality provedení všech manikérských postupů CND, dlouhá životnost a originalita používaných materiálů.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page