Ošetření BABOR MINI

BABOR ZENA 1

Ošetření BABOR MINI, nebo také základní ošetření je vhodné pro mladou pleť do 25-ti let, bez závažnějších problémů, která potřebuje čištění, výživu a regeneraci. V našem salonu Vám zkušená kosmetička přesně sestaví ošetření dle typu a potřeby Vaší pleti. Každý jsme jiný a pro každého je potřeba zvolit individuální péči.

Kosmetika BABOR, kterou při ošetření používáme dokáže uspokojit všechny typy pleti a vyřešit problémy každé klientky individuálně. Základem každého ošetření je perfektní odlíčení. Zapomeňte na vatové tamponky, moderní kosmetika pracuje s přípravkem a teplými kompresy (teplý ručník, kterým se pleť dokonale odlíčí a vyčistí).

Odlíčení provádíme výjimečným HY-OILEM, který se nanese na suchou pleť obličeje, krku a dekoltu a lehce se zamasíruje, přidáním PHYTOACTIVE, dle typu pleti a trochou vlažné vody vytvoříme na pleti mléčnou emulzy, kterou pleť jemně, ale důkladně krouživými pohyby čistíme. Působením vody a oleje dochází k rozpouštění nečistot, make-upu, mazu a potu. Přiložením teplého kompresu se kůže prokrví a rozproudí. Kompresem lehce omýváme obličej, krk a dekolt, dokud pleť není dokonale čistá, svěží a připravená na následující péči.

Po odlíčení následuje úprava obočí, která je v ceně ošetření a pokud si zákaznice speciálně přeje, pak i barvení řas a obočí. Po odlíčení se na pleť nanese tenká vrstva jemného peelingu a přidáním vlažné vody provádíme exfoliaci obličeje, krku a dekoltu a poté smyjeme teplými kompresy. Po peelingu je pleť dokonale připravená na následující napářku obličeje, která pleť prokrví, prohřeje a připraví na hloubkové čištění.

Hloubkové čištění provádíme šetrně, ale zároveň intenzivně, aby se pokožka připravila na následující masáž obličeje, krku a dekoltu a dokonale tak vstřebala výživné látky v následujících přípravcích. Masáž obličeje, krku a dekoltu je velmi důležitá součást kosmetického ošetření. Nejen, že je to naprosto úžasný relaxační zážitek, ale také je to nejúčinnější prevence před vznikem vrásek a dokonalé vstřebání všch účinných látek. Po masáži nanášíme pleťovou masku, dle typu pleti. Maska pleť dočistí, vyživý a perfektně uzavře póry. Závěrečný krém ošetření zakončuje.

Délka ošetření: 75 minut

Všechny přípravky, které v ošetření používáme lze koupit i pro domácí ošetření, čímž docílíme nejlepší péče o každou klientku, účinnost přípravků se zvýší a problém na pleti se intenzivně řeší. Naše kosmetička Vám doporučí ošetření i přípravky na doma přesně pro Vás a Vaší pleť. Na zkoušku Vám dáme zcela zdarma vzorečky a letáčky.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page