Ošetření ReVersive

000456_BABOR_ReVersive_Treatment_RGBOšetření BABOR ReVersive Anti-aging je luxusní ošetření vhodné pro všechny typy pletí, které chtějí vypadat mladší, růžovější a které chtějí vrátit čas. Okamžitý účinek s dlouhodobým efektem zaručen.

Ošetření začíná důkladným odlíčením obličeje, krku a dekoltu. Odlíčení se provádí i u klientek, které přijdou nenalíčené. Na obličej aplikujeme speciální hydrofilní olej a rozetřeme, přidáme Phytoactive dle typu pleti a s přidáním vlažné vody vytvoříme emulzi, kterou odstraníme teplými, mokrými ručníky. Po odstranění pleť dočistíme pleťovou vodou. Po odlíčení barvíme a upravujeme řasy a obočí, dle přání zákaznic.

Následuje napářka obličeje, speciálním přístrojem, který obsahuje ozon pro desinfekci pleti. Po napářce je pleť krásně vláčná a připravená na hluboké čištění pleti.

Poté  na obličej naneseme speciální AHA treatment peeling a necháme působit 10 minut. Během této doby provádíme peeling rukou. Ruce jsou po peelingu jemné, hladké a více vstřebají následující krém.

Po peelingu aplikujeme sérum pro extra vypnutí a výživu pleti. A následuje minimasáž rtů. Poté masírujeme oční okolí a nakonec celý obličej, krk a dekolt. Po masáži aplikujeme masku smíchanou se sérem a při masce pustíme jedinečné cd s audio masáží, kterou si klientka provádí sama.

Nakonec aplikujeme krém na oční okolí a celý obličej.

Všechny přípravky lze zakoupit i pro domácí ošetření. Naše kosmetička Vám poradí péči přesně pro Vás.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page